Marbella Club Hills Phase II

Marbella Club Hills Phase II

Benahavís · Costa del Sol

22 Leiligheter
Kjøpesum fra € 840 000

PROSJEKT­BROSJYRElast ned gratis
Brosjyrelast ned gratisWhatsAppta kontakt

Utsikt over hav og golf

Utsikt over hav og golf

Marbella Club Hills Phase II er et nybyggprosjekt i en vernet åsside i Benahavís, i den ettertraktede Montemayor-Marbella Club-enklaven mellom anerkjente Marbella Club Golf Resort og ikoniske Anantara Villa Padierna Palace. Prosjektet er designet av Villarroel-Torrico og kombinerer moderne arkitektur med andalusisk sjarm, i en stil som respekterer nabolagets vernede karakter.

Beliggende på en 158 000 m² stor tomt hvor kun 6 % er satt av til bebyggelse, forblir landskapet i stor grad urørt. Dette gir beboerne usjenerte omgivelser og åpen utsikt over fjellene, golfbanen, Middelhavet og Gibraltar. Boligene tilbyr 2 til 4 soverom, fra leiligheter på bakkeplan med hage til leiligheter i andre etasje og penthouse, alle med romslige terrasser og vinduer fra gulv til tak som fyller interiøret med naturlig lys.

Livet her sentreres rundt to klubbhus. North Club og South Club tilbyr et oppvarmet utendørsbasseng, et fullt utstyrt treningsrom, spa, innendørs og utendørs selskapslokaler samt sosiale soner og kontorfellesskap, i tillegg til to tennisbaner og to padelbaner – et resort-lignende tilbud midt i naturen.

Beliggenheten balanserer privatliv med tilgjengelighet. Puerto Banús ligger omtrent femten minutter unna, hjertet av Marbella rundt tjue minutter, og kystens strender en kort kjøretur nedover åsen. Med planlagt ferdigstillelse i fjerde kvartal 2027 og priser fra € 840 000, tilbyr Marbella Club Hills Phase II et sjeldent nybygg i en av Benahavís' mest prestisjetunge golfenklaver.

Din investering

Hvorfor velge Marbella Club Hills Phase II

Ved golfanlegget

Ved golfanlegget

Mellom Marbella Club Golf Resort og Villa Padierna, 15 minutter fra Puerto Banús, i en vernet enklave i Benahavís.

God plass og natur

God plass og natur

Beliggende på en 158 000 m² stor tomt med kun 6 % bebyggelse, noe som bevarer naturlandskapet og den vidstrakte utsikten.

To klubbhus

To klubbhus

Oppvarmet basseng, treningsrom, spa, sosiale soner, kontorfellesskap samt tennis- og padelbaner fordelt på North Club og South Club.

Panoramautsikt

Panoramautsikt

Store terrasser og hager med utsikt over havet, golfbanen, fjellene og Gibraltar. Ferdigstilles i Q4 2027.

Hvor ligger Marbella Club Hills Phase II?

22 Leiligheter · fra € 840 000

Marbella Club Hills Phase II ligger i Montemayor-Marbella Club-enklaven i Benahavís, i en vernet åsside mellom anerkjente Marbella Club Golf Resort og ikoniske Anantara Villa Padierna Palace. Prosjektet strekker seg over et 158 000 m² stort område hvor kun 6 % er bebygd. Dette bevarer det naturlige landskapet og gir vidstrakt utsikt over fjellene, golfbanen, Middelhavet og Gibraltar.

Omgivelsene er grønne og usjenerte, men likevel nær alt: Puerto Banús ligger cirka 15 minutter unna med bil, Marbella sentrum rundt 20 minutter, og strendene på New Golden Mile en kort kjøretur nedover åsen. Málaga flyplass er omtrent en time unna. Montemayor-Marbella Club-området er en av Benahavís' mest eksklusive golfadresser, hvor nybygg er mangelvare og etterspørselen er jevnt høy.

Hvor ligger Marbella Club Hills Phase II? — map
Hvor ligger Marbella Club Hills Phase II?

Ofte stilte spørsmål om Marbella Club Hills Phase II

Hvor ligger Marbella Club Hills Phase II?

Marbella Club Hills Phase II ligger i Benahavís, i Montemayor-Marbella Club-enklaven mellom Marbella Club Golf Resort og Villa Padierna. Dette inngjerdede boligområdet, formidlet av newEstepona, ligger i en vernet åsside med utsikt over hav, golf og fjell. Det er cirka 15 minutter til Puerto Banús og 20 minutter til Marbella sentrum, mens Málaga flyplass ligger omtrent en time unna.

Hvilke boligtyper tilbyr Marbella Club Hills Phase II?

Marbella Club Hills Phase II tilbyr leiligheter med 2 til 4 soverom, inkludert boliger på bakkeplan med hage, leiligheter i andre etasje og penthouse, alle med romslige terrasser som utnytter utsikten. Prisene starter fra € 840 000. Boligene er designet av Villarroel-Torrico og kombinerer moderne design med andalusisk sjarm, samt vinduer fra gulv til tak som fyller interiøret med lys. newEstepona kan dele planløsninger og oppdatert tilgjengelighet på forespørsel.

Hvilke fasiliteter har Marbella Club Hills Phase II?

Marbella Club Hills Phase II har to klubbhus, North Club og South Club, med et oppvarmet utendørsbasseng, et fullt utstyrt treningsrom, spa, innendørs og utendørs selskapslokaler, sosiale soner og kontorfellesskap, samt to tennisbaner og to padelbaner. Som newEstepona påpeker, gjør det store, i hovedsak ubebygde området dette til et av de mest naturfokuserte inngjerdede boligområdene i distriktet.

Hva er prisene på Marbella Club Hills Phase II?

Kjøpesummen på Marbella Club Hills Phase II starter fra € 840 000 og går opp til € 1 540 000 for de største boligene. Prisvariasjonen gjenspeiler de ulike størrelsene, etasjene, terrassene og orienteringene i prosjektet, som ligger i en av Benahavís' mest prestisjetunge golfenklaver. newEstepona kan gi en oppdatert prisliste for hver enkelt enhet på forespørsel.

Når vil Marbella Club Hills Phase II være ferdigstilt?

Marbella Club Hills Phase II er planlagt ferdigstilt i fjerde kvartal 2027, og byggingen er allerede i gang. Ettersom denne fasen er i et tidlig stadium, har kjøpere som reserverer nå gjennom newEstepona, det største utvalget av planløsninger, etasjer, terrasser og utsikt.

Hvorfor investere i et nybygg i Marbella Club-enklaven?

Montemayor-Marbella Club-området i Benahavís er en av kystens mest eksklusive golfadresser, og huser Marbella Club Golf Resort og Villa Padierna. Nybygg i denne enklaven er mangelvare og opplever jevn etterspørsel. Med vernede naturområder, panoramautsikt og to klubbhus, anser newEstepona Marbella Club Hills Phase II som en sjelden mulighet for nybygg i denne ettertraktede enklaven.

Standard i korte trekk

  • 2 til 4 soverom
  • Private terrasser
  • Privat hage
  • Åpent utstyrt kjøkken
  • Basseng i anlegget
  • Treningsrom og spa
  • Concierge
  • Panoramautsikt over havet
  • Lukket anlegg
  • Garasjekjeller

De nærmeste stedene

FLYPLASS:Málaga 69 km
MOTORVEI:6 km
STRAND:6 km
DAGLIGVARE:6 km
SENTRUM:Benahavís 5 km
RESTAURANTER:5 km
BENSINSTASJON:5 km
SYKEHUS:10 km
BUSSHOLDEPLASS:5 km
SKIANLEGG:272 km

Om oss

I Estepona har vi funnet et sted med en helt egen livskvalitet. Klimaet, den spanske kulturen, det store tilbudet av fritidsaktiviteter og et internasjonalt miljø gir livet her sitt eget preg.

Med flere tiårs erfaring fra eiendom finner teamet vårt den riktige boligen for deg. Fra første kontakt gjennom alle formaliteter og fram til møtet hos notaren står vi ved din side.

Har du spørsmål?

Vi er også her for deg personlig:

Skriv på WhatsApp

Lev drømmen din

Vår service: kostnadsfritt personlig beste pris garantert